Рейтингові списки успішності студентів


ФАКУЛЬТЕТ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ,

РЕКРЕАЦІЇ І ТУРИЗМУ

1 курс

за освітньо-професійною програмою бакалавр

Спеціальність «Наука про землю»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Коваленко Микита Васильович 84,5005 0 84,5005
2. Троц Катерина Вікторівна 78,5883 0 78,5883
3. Толстов Владислав Владиславович 78,0735 0 78,0735
4. Лактіонов Богдан Анатолійович 77,6949 0 77,6949
5. Лимар Наталія Сергіївна 74,3469 0 74,3469
6. Монастирський Вадим  Юрійович 74,2472 0 74,2472
7.  Саппа Валерія Денисівна 69,6504 0 69,6504
8. Дуб Ярослав Ігорович 61,2721 0 61,2721
9. Федосьєв Олександр Іванович 60,9964 0 60,9964

 

Спеціальність «Географія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Ушкварок Дар'я Олександрівна 86,7690 0 86,7690
2. Назарко Людмила Михайлівна 83,0405 0 83,0405
3. Гавриленко Дмитро Володимирович 80,8593 0 80,8593
4. Юрченко Яна Миколаївна 79,9715 0 79,9715
5. Палій Олександра Русланівна 79,1430 0 79,1430
6. Ачкасов Антон Денисович 76,1416 0 76,1416
7. Малєй Анастасія Олександрівна 74,6452 0 74,6452
8. Крутько Дар'я Романівна 72,3878 0 72,3878
9. Моісєєва Марина Олександрівна 72,0750 0 72,0750
10. Стукалова Ганна Юріївна 69,9529 0 69,9529

 

2 курс

за освітньо-професійною програмою бакалавр

Спеціальність «Наука про землю»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Дмітрієв Святослав Станіславович 91,7681 6,3 98,0681
2. Попов Ігор Вячеславович 85,6544 4,9 90,5544
3. Калашник Ірина Володимирівна 87,6605 0 87,6605
4. Лозова  Ілона Петрівна 81,8500 5,6 87,4500
5. Шинкаренко Ганна Едуардівна 86,6288 0 86,6288
6. Сопін Дмитро Андрійович 84,8360 0 84,8360
7. Давиденко Тетяна Володимирівна 81,6025 2,1 83,7025
8. Загоруйко Анна Сергіївна 83,4067 0 83,4067
9. Бережний Дмитро Юрійович 82,5309 0 82,5309
10. Джагупов Павло Григорович 81,0588 0 81,0588
11. Шумик Марина Сергіївна 80,5247 0 80,5247
12. Дорошенко Андрій Миколайович 80,1713 0 80,1713
13. Попугаєв Вадим Віталійович 79,4340 0 79,4340
14. Жердєва Марія Валеріївна 79,1330 0 79,1330
15. Логвіненко  Марія Олександрівна 77,4146 1,4 78,8146
16. Мухортова Катерина Юріївна 76,2342 2,1 78,3342
17. Андрущенко Тарас Олегович 76,7556 0 76,7556
18. Владова Єлизавета Ігорівна 74,1639 2,1 76,2639
19. Кримінська Галина Геннадіївна 76,2255 0 76,2255
20. Мельник Яніна Романівна 75,8308 0 75,8308
21. Пустовалова Юлія Олександрівна 75,0682 0 75,0682
22. Буруян Наталя Віталіївна 70,7252 0 70,7252
23. Горохова Анастасія Костянтинівна 70,7000 0 70,7000
24. Дудник Сніжана Вячеславівна 69,0475 0 69,0475
25. Лавренова Софія Миколаївна 65,5078 3,5 69,0078
26. Філатов Владислав Михайлович 68,0345 0 68,0345
27. Копенко Елмас Володимирівна 67,9429 0 67,9429
28. Кузнєцов Сергій Васильович 67,8299 0 67,8299
29.  Кукса Петро Володимирович 65,5251 0 65,5251
30. Войтков Владислав Ігорович 65,4563 0 65,4563
31. Сухомлін Анна Сергіївна 64,6230 0 64,6230
32. Лихопол Микита Олександрович 61,4444 2,1 63,5444
33. Білоус Світлана Миколаївна 61,0252 0 61,0252
34.  Бровун Віктор Вікторович 60,9416 0 60,9416
35. Боричевська Аліна Володимирівна 58,4240 0 58,4240

3 курс

за освітньо-професійною програмою бакалавр

Напрям «Географія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Сержантова Юлія Юріївна 88,1754 7 95,1754
2. Балаклійський Денис Сергійович 87,2082 4,2 91,4082
3. Іхненко Яна Юріївна 85,9105 2,8 88,7105
4. Куценко Ірина Володимирівна 85,0049 2,8 87,8049
5. Бринько Віталій Миколайович 86,7890 0 86,7890
6. Куценко Інна Володимирівна 86,7561 0 86,7561
7. Кухтин Анастасія Андріївна 79,5651 7 86,5651
8. Сауленко Олексій Сергійович 80,1531 4,2 84,3531
9. Мамруков Олександр Михайлович 84,2909 0 84,2909
10. Кореньков Руслан Сергійович 84,2709 0 84,2709
11. Слиш Юлія Олександрівна 83,4024 0 83,4024
12. Редька Анна Едуардівна 83,2965 0 83,2965
13. Матвійчук Катерина Миколаївна 83,1678 0 83,1678
14. Бичкова Анастасія Сергіївна 81,5181 0 81,5181
15. Джим  Дар’я Романівна 81,2777 0 81,2777
16. Скубарєва Тетяна Дмитрівна 80,3391 0 80,3391
17. Пасічник Євген Вячеславович 74,6447 3,5 78,1447
18. Катречко Аліна Віталіївна 75,8022 0 75,8022
19. Угрюмова Анна Володимирівна 75,8007 0 75,8007
20. Христосова Єлизавета Юріївна 73,4171 0 73,4171
21. Гнатовська Єлизавета Сергіївна 70,1034 2,1 72,2034
22. Мощенко Микола Вадимович 71,9133 0 71,9133
23. Легеза Анна Андріївна 71,9062 0 71,9062
24. Голинський Гліб Леонідович 71,4211 0 71,4211
25.  Рязанцева Дар’я Андріївна 70,2250 0 70,2250
26.  Ливицький Іван Ігорович 68,2577 0 68,2577
27. Дрозд Вікторія Юріївна 65,2102 0 65,2102
28. Гур’єв Сергій Віталійович 63,4918 0 63,4918
29. Бондаренко Владислав Ігорович 62,1283 0 62,1283

Напрям «Геологія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Німець Олександр Дмитрович 88,8894 5,6 94,4894
2. Васін Антон Олексійович 88,9741 2,1 91,0741
3.  Кущенко Яків Юрійович 86,1263 3,5 89,6263
4.  Бугаєнко Олександр Євгенійович 87,1307 0 87,1307
5. Третьякова Олена Сергіївна 86,3867 0 86,3867
6. Мирзоян Сергій Сергійович 86,1924 0 86,1924
7. Міхалкова Ніна Василівна 85,4670 0 85,4670
8. Ломаченко Ольга Олександрівна 84,5556 0 84,5556
9.  Коваль Микита Дмитрович 79,0459 0 79,0459
10. Грудненко Артем Олександрович 70,7337 0 70,7337
11. Рапєй Олег Олександрович 62,7750 0 62,7750
12.  Бузін Євген Анатолійович 59,7246 0 59,7246
13. Ясенецька Світлана Миколаївна 56,5729 0 56,5729
14. Семиврагов Микита Юрійович 56,0108 0 56,0108
15. Чаговець Дмитро Євгенійович 54,5538 0 54,5538

4 курс

за освітньо-професійною програмою бакалавр

Напрям «Географія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Венгрин  Дар’я Володимирівна 89,7925 7 96,7925
2. Кузнецова  Анастасія Романівна 90,6129 1,4 92,0129
3. Попович  Ольга Вікторівна 90,5021 1,4 91,9021
4. Павленко Ліна Анатоліївна 89,3536 1,4 90,7536
5. Микалюк Людмила Вікторівна 88,0596 0 88,0596
6. Двізов Павло  Анатолійович 87,6978 0 87,6978
7. Мащенко Ганна Олегівна 87,6297 0 87,6297
8.  Салімон Сергій Сергійович 82,1743 4,2 86,3743
9. Свір Валентина Валеріївна 84,9735 1,4 86,3735
10. Старостенко Дар’я Вікторівна 85,7856 0 85,7856
11. Різак  Анастасія Танасіївна 83,4119 1,4 84,8119
12. Тирінова Ганна Олександрівна 84,5964 0 84,5964
13. Деменко  Ольга Олександрівна 82,9702 0 82,9702
14. Овчаренко Ганна Юріївна 82,7070 0 82,7070
15. Кувічинська Вікторія Миколаївна 81,9817 0 81,9817
16. Спренне  Віра Володимирівна 81,8493 0 81,8493
17. Серьогін  Денис Сергійович 81,5242 0 81,5242
18. Боднарюк Олександр Іванович 81,2725 0 81,2725
19.  Добровольська Ірина  Сергіївна 80,7402 0 80,7402
20. Боєва Дар’я Олексіївна 79,3502 0 79,3502
21. Марющенко Карина Сергіївна 79,1549 0 79,1549
22. Корольова  Інна  Михайлівна 78,2538 0 78,2538
23. Вдосова Поліна Федорівна 77,3598 0 77,3598
24.  Гапонова Анна  Андріївна 76,6485 0 76,6485
25. Марченко Альона Сергіївна 75,5564 0 75,5564
26. Ільїна Маргарита Кирилівна 75,3949 0 75,3949
27. Кутовий  Михайло Валерійович 75,1571 0 75,1571
28. Карасик Владислав Вадимович 73,4395 0 73,4395
29. Кузьмич Тетяна Іванівна 72,5791 0 72,5791
30. Івченко  Олександра Олексіївна 64,8511 0 64,8511
31. Дерелюк Михайло Віталійович 60,6601 0 60,6601
32. Стефанов Євген Валерійович 60,3218 0 60,3218

Напрям «Геологія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1.  Шоміна Анастасія Дмитрівна 86,1913 5,6 91,7913
2. Ганиш Олексій Валерійович 86,1899 1,4 87,5899
3. Онищенко Ярослава Сергіївна 85,6131 1,4 87,0131
4. Вакуленко Дарія Миколаївна 86,3123 0 86,3123
5. Лукін Ярослав Вікторович 84,8268 1,4 86,2268
6.  Смирнова Карина Вадимівна 85,5363 0 85,5363
7. Бурлакова Ганна Сергіївна 84,0358 0 84,0358
8. Джеріх Алексіс Володимирович 81,7177 1,4 83,1177
9. Зінов’єв Максим Костянтинович 75,7775 7 82,7775
10. Буданцев Вадим Вадимович 80,6701 0 80,6701
11. Соколова Валерія Олександрівна 74,8258 0 74,8258
12. Федів Станіслав Сергійович 73,5089 0 73,5089
13. Волошин Дмитро Юрійович 67,8167 0 67,8167
14. Крюков Антон Сергійович 66,0946 0 66,0946
15. Шатило Ірина Геннадіївна 64,9351 0 64,9351
16. Середа Олександр Олександрович 64,4568 0 64,4568

1 курс

за освітньо-професійною програмою бакалавр

Спеціальність «Наука про землю»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Терепенчук Іван Ігоревич 90,3030 2,8 93,1030
2. Синєгубка Віталій Володимирович 90,7680 0 90,7680
3. Барило Жанна Олександрівна 87,9949 1,4 89,3949
4. Аксьонова Анастасія Володимирівна 87,3693 1,4 88,7693
5. Ліхван Максим Вадимович 87,0945 1,4 88,4945
6. Моісеєва Маргарита Костянтинівна 86,3970 1,4 87,7970
7. Романенко Кристина Олегівна 85,8475 1,4 87,2475
8. Калюжна Поліна Анатоліївна 83,8163 0 83,8163
9. Іванова Альона Олександрівна 83,2350 0 83,2350
10. Лярський Олександр Сергійович 83,1420 0 83,1420
11. Голуб Олексій Романович 80,1195 0 80,1195
12. Курочка Карина  Іллівна 77,7987 0 77,7987
13. Івановська Валерія Олександрівна 74,1125 0 74,1125
14. Павленко Юлія Сергіївна 73,9942 0 73,9942
15. Жмурков Микита Вікторович 73,4468 0 73,4468
16. Корхов Олександр Олександрович 73,0283 0 73,0283
17. Патик Ірина Олександрівна 71,3930 0 71,3930
18. Курінний Вадим Олександрович 68,4818 0 68,4818
19. Архіпов Сергій Сергійович 59,8300 0 59,8300

 

Спеціальність «Географія»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Паталашка Олександра Олександрівна 91,6388 4,2 95,8388
2. Островерх Євгеній Андрійович 89,7190 4,2 93,9190
3. Перепелиця Вікторія Артурівна 90,5228 2,8 93,3228
4. Шульга Марина Євгеніївна 88,2655 4,2 92,4655
5. Найдовська Марина Сергіївна 88,1119 4,2 92,3119
6. Чехов Сергій Сергійович 90,8525 0 90,8525
7. Чміль Ганна-Марія Олександрівна 90,4552 0 90,4552
8. Клипко Аліна Юріївна 87,0034 0 87,0034
9. Щукіна Юлія Олександрівна 86,3125 0 86,3125
10. Фролова Аліна Володимирівна 84,3341 0 84,3341
11. Литвиненко Анастасія Дмитрівна 84,1312 0 84,1312
12. Овчаренко Гліб Олегович 83,7676 0 83,7676
13. Тесленко Олександр Олегович 83,0575 0 83,0575
14. Нємєц Ольга Русланівна 82,6094 0 82,6094
15. Мережко Владислав Віталійович 71,7142 0 71,7142
16. Власенко Анастасія Євгенівна 61,5998 0 61,5998

2 курс

за освітньо-професійною програмою магістр

Спеціальність «Наука про землю»

ПІБ студента Складова успішності Складова за досягнення Рейтинговий бал
1. Олійников Іван Андрійович 91,9295 7 98,9295
2. Овчаренко Аліна Юріївна 91,7943 5,6 97,3943
3. Романов Максим В’ячеславович 86,2884 7 93,2884
4. Пилипенко Анна Юріївна 89,1205 3,5 92,6205
5.  Шевченко Аліна Олександрівна 89,9156 1,4 91,3156
6. Фролова Юлія Володимирівна 84,9791 5,6 90,5791
7. Осташевський Віталій Вікторович 83,5965 5,6 89,1965
8. Сліпченко Анастасія Євгеніївна 89,0026 0 89,0026
9.  Богданчук Юлія Едуардівна 87,5867 1,4 88,9867
10. Ткаченко Надія Миколаївна 88,9819 0 88,9819
11. Ткаченко Костянтин Анатолійович 87,4491 1,4 88,8491
12. Рудь Денис Костянтинович 87,2793 1,4 88,6793
13. Аксьонов  Костянтин Юрійович 85,4390 2,8 88,2390
14. Козакова Олена Юріївна 81,5408 5,6 87,1408
15. Журба Юлія Віталіївна 87,0001 0 87,0001
16. Брежнєва Анна Костянтинівна 85,5964 1,4 86,9964
17. Біла Катерина Андріївна  староста 85,4624 1,4 86,8624
18.  Гаєвський Георгій Вікторович 84,9058 1,4 86,3058
19.  Домбровська Вікторія Володимирівна 86,1446 0 86,1446
20.  Єфременко Інна Павлівна 85,8789 0 85,8789
21. Ускова Юлія Іванівна 85,8282 0 85,8282
22.  Макаров Владислав Сергійович 84,6831 0 84,6831
23. Безрук Віктор Анатолійович 84,4372 0 84,4372
24.  Шахайло Маргарита Олександрівна 84,2443 0 84,2443
25. Дихман Євген Миколайович 83,3679 0 83,3679
26. Хазова Наталія Валеріївна 83,2630 0 83,2630
27. Лєбєдєв Ілля Миколайович 80,4317 0 80,4317
28. Ноженко Вікторія Юріївна 79,5601 0 79,5601
29. Чернова Катерина Валеріївна 78,8731 0 78,8731
30. Рева Юрій Юрійович 78,6368 0 78,6368
31. Стась  Анастасія В’ячеславівна 77,1809 0 77,1809
32. Стеблянко Олександр Сергійович 76,3807 0 76,3807
33. Угрюмова  Юлія  Володимирівна 76,1950 0 76,1950
34. Щербаченко Оксана Миколаївна 74,4771 0 74,4771
35. Огієнко Вікторія Сергіївна 74,2575 0 74,2575
36. Теличко Максим Сергійович 74,1854 0 74,1854
37. Лисенко Олександра Сергіївна 74,1205 0 74,1205
38. Болотських Сергій Олександрович 72,8188 0 72,8188
39. Квасова Аліса Сергіївна 71,2535 0 71,2535
40. Донець Дарина Андріївна 69,9662 0 69,9662
41. Шендрик Наталія Сергіївна 68,8278 0 68,8278
42. Гончаренко Олексій В’ячеславович 68,3400 0 68,3400
43. Солонина Анастасія Андріївна 68,2637 0 68,2637
44.  Іншин Микола Сергійович 67,7463 0 67,7463
45. Корольов Юрій Павлович 66,3949 0 66,3949
46. Коган Денис Юрійович 65,9753 0

65,9753