Навчання


Теоретична підготовка студентів складається з 4 блоків дисциплін: фундаментальні, гуманітарно-суспільні, професійно-орієнтовані та спеціальні. Активно впроваджуються елементи дистанційного навчання, консультації в інтерактивному режимі тощо.

Навчальні практики студентів включають в себе природничо-науковий блок, який проходить на навчально-науковій географічній базі «Гайдари» у мальовничій місцевості на березі р. Сіверський Донець. Блок міжзональних та міжрегіональних практик проводиться в різних регіонах України: Карпатах, Києві, Львові, Сумах, Запоріжжі, Полтаві, Умані, на Закарпатті, на Харківщині та за кордоном. Виробничі практики проводяться у провідних науково-дослідних, виробничих та освітянських установах та організаціях Києва і Харкова. Щорічно в рамках виробничої практики проводиться комплексна навчально-дослідницька експедиція в районах Харківської області.

Теоретична і практична підготовка студентів доповнюються навичками науково-дослідної роботи, яких вони набувають, беручи участь у науковій роботі кафедр.