15.05.2023
Викладач та студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства здобули перемогу у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року»
![](https://geo.karazin.ua/wp-content/uploads/2023/05/4A6FCF2F-AA1B-49B5-B8E5-C05CC620DE97-300x225.jpeg)
Щиро вітаємо доцента кафедри кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Катерину КРАВЧЕНКО (переможець, номінація «Наукова діяльність») та магістрантку ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток» Ганну КАРАЙЧЕНЦЕВУ (лауреат, номінація «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації») з перемогою у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року» та бажаємо нових перемог та звершень!