RSS Feed Новини

01.10.2022

Вітання з Днем працівників освіти!

Дорогі викладачи та співробітники факультету прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обирати вірний життєвий шлях.

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і найголовніше - Миру!!!

28.09.2022

Колектив факультету вітає з Днем Народження Кравченко Катерину Олександрівну

Сердечно вітаємо заступника декана з виховної, наукової та інноваційної робіт, кандидата геогр.н., доцента кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства Кравченко Катерину Олександрівну з Днем народження!

Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями!

Бажаємо гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і Миру!

Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним.

01.09.2022

Привітання від декана факультету!

Дорогі студенти! Вітаю Вас з початком навчального року! На превеликий жаль він починається дистанційно і в синхронному режимі....Але ж починається!!! Удачі нам всім! Перемоги нам всім!

І ще раз вдячна, що залишились вірними рідному факультету! Усім серцем бажаю зустрітися з вами з усіма! Хвилюсь за наших воїнів-студентів і випускників... Здоров'я Вам, рідненькі, сили і Божої допомоги! Переконана, що це бажання кожного викладача і співробітника факультету!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Ваш декан.

01.09.2022

Зі Святом 1-го вересня!


Дорогі студенти, викладачі і співробітники! Зі святом Вас! Бажання одне-щоб у нашому житті це був єдиний воєнний початок навчального року і щоб ми з Вами якнайшвидше мали змогу очного навчання в теплих аудиторіях нашого рідного Каразінського!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава геофаку Каразінського!

23.08.2022

З Днем Харкова! З Днем Прапора України!


Дорогі викладачі, співробітники, студенти і випускники геофаку! Найщиріші вітання з Днем нашого незламного міста! З Днем Прапора України! Побажання одне - щоб наш Прапор майорів у всіх містах і селах України нам на радість, а ворогам на біду! З повагою, декан факультету В.А. Пересадько

14.07.2022

Анонімне опитування щодо управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково- технічною бібліотекою України запрошує, взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації науковх заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6).
Зазначене опитування надасть змогу врахувати необхідні метадані для реєстрації наукових заходів в Україні, а також створення відповідних інструментів для учасників та провайдерів наукових заходів неформальної та інформальної освіти.
Отримані відповіді за результатами опитування будуть враховані під час розробки модулю Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS), який допоможе уніфікувати збір інформації на одній платформі про наукові заходи, автоматизувати процес реєстрації заходів, забезпечити доступ для широкого загалу науковців до інформації щодо наукових заходів в Україні, популяризувати наукові заходи на міжнародному рівні, а також можливість отримати інформацію про кожного провайдера заходу неформальної та інформальної освіти, що убезпечить науковців від участі у недоброчесних наукових заходах.
Із основними принципами розробки Національної електронної науково- інформаційної системи (URIS) Ви можете ознайомитись за посиланням: https://dntb.gov.ua/in-progress-projects/urisinfo

Опитування проводиться до 30 серпня 2022 року включно на умовах повної анонімності. Бажана кількість респондентів (які займалися організацією наукових заходів чи безпосередньо були організатором конференцій) від закладу/установи до 30 осіб.
За додатковою інформацією можете звертатись до завідувача відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України Аугунас Сабіни, email: augunas@dntb.gov.ua.

28.06.2022

З Днем Конституції!

Дорогі студенти, викладачі і співробітники факультету! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції! Перемоги над ворогом, миру, щастя, здоров’я Вам і вашим близьким і рідним! Нашим хлопцям-воїнам якнайшвидшого повернення до лав студентів факультету! Все буде Україна! Слава Україні! Слава Збройним силам України!

10.06.2022

Увага!!! Гугл форма для студентів, які проживали у гуртожитку

https://docs.google.com/forms/d/1oBO-kQxtDSL84TklbggPOvkjzl9PMx-joRCGxif6Qh4/viewform?edit_requested=true

Якщо Ви проживали до початку військових дій у гуртожитку університету, треба обов'язково заповнити гугл-форму до 14:00 12.06.