RSS Feed Новини

17.06.2024

Увага! Період реєстрації на ЄВІ продовжено

З 17 до 21 червня 2024 року буде проходити додатковий період реєстрації для осіб, які не зареєструвалися в основний період реєстрації  для участі у ЄВІ та ЄФВВ.

05.06.2024

28 травня 2024 р. на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації аспіранта кафедри Серьогіна Дениса Сергійовича

28 травня 2024 р. на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації  аспіранта кафедри Серьогіна Дениса Сергійовича на тему "Геоінформаційне моделювання та аналіз регіональних сегментів глобального урбанізованого простору (на прикладах різнорангових міст)" (науковий керівник – д. геогр. н., проф. Костріков С.В.), що здобуває ступінь доктора філософії за спеціальністю 103 – Науки про Землю. У семінарі взяли участь члени кафедри, представники інших кафедр факультету геології, географії, рекреації і туризму, гарант освітньо-наукової програми, члени проєктної групи, рецензенти.
Доповідь аспіранта викликала значний інтерес у учасників семінару та жваву дискусію. За результатами обговорення було вирішено рекомендувати дисертацiйну роботу до захисту.

05.06.2024

Студент факультету здобув академічну стипендію Президента України

ВІТАЄМО студента 1 курсу магістратури ОПП "Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток" факультету геології, географії, рекреації і туризму РЕШЕТНЯКА В’ячеслава  із здобуттям академічної стипендії Президента України на II семестр 2023/2024 н.р.! Бажаємо натхнення та подальших досягнень!

Наказ Міністерства освіти і науки України № 316 від 13.03.2024 «Про призначення академічних стипендій Президента України на II семестр 2023/2024 навчального року»

06.05.2024

Увага! Починається реєстрація на Єдиний вступний іспит для вступу до магістратури та аспірантури.

З 7-го травня починається реєстрація на ЄВІ. Реєстрація буде тривати до 29 травня.

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.

  1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:
  • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
  • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном,  у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, право та міжнародне право, інформаційні технології). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Наголошуємо, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.  

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Для перереєстрації учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.

Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.

  1. Надіслати на електронну адресу vstup.geo@karazin.ua скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів.

Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

  1. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо: для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ.

05.05.2024

З Великоднем!!!

Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні та завжди душа іскриться вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю.

14.04.2024

13 квітня 2024 року на 81 році пішла з життя Щелкунова Лілія Костянтинівна – інженер кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця

13 квітня 2024 року на 81 роціпішла з життя Щелкунова Лілія Костянтинівна – інженер кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Лілія Костянтивнівна майже 30 років пропрацювала в колективі факультету. З квітня 1997 року по липень 2012 року працювала в деканаті геолого-географічного факультету. З 23 липня 2012 року до останніх днів життя працювала інженером 1 категорії на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства.Вона вирізнялася неймовірною відповідальністю, знанням своєї справи, доброзичливістю, чуйністю.  Її поважали та знали не лише співробітники факультету, але й колеги з усього університету. Життєлюбна, оптимістична, завжди готова дати пораду, підтримувала та заряджала енергією оточуючих.

Світла пам’ять Лілії Костянтинівні, вона назавжди лишиться в наших думках і серці.