Звіти та оцінювання педагогічних працівників


Підсумки  роботи факультету геології, географії, рекреації і туризму у 2017-2018 н. р. та завдання на 2018-2019 н. р. (Звіт декана Пересадько В.А.) 27.11.2018 р.

Звіт завідувача навчально-дослідницької лабораторії регіональних суспільно-географічних досліджень

Звіт завідувача навчальної лабораторії соціально-економічних і інформаційних технологій 

Звіт завідувача навчально-польової лабораторії ГРС та геофізики

Звіт завідувача навчальної лабораторії мінералогії та петрографії 

Звіт завідувача лабораторії моделювання гідрогеологічних процесів імені професора О. В. Гурова

Оцінювання педагогічних працівників на кафедрі фізичної географії та картографії

30 серпня 2018 року відбулося засідання кафедри фізичної географії та картографії, на якому звітували про виконання плану роботи за 2017-18 н.р. педагогічні працівники, а саме: Салімон Вікторія Миколаївна – завідувач лабораторії топографії, картографії та геоінформаційних технологій; Борисенко Катерина Борисівна – завідувач лабораторії фізичної географії, геоекології та методики викладання географічних дисциплін імені Г.П. Дубинського; Попов Владислав Сергійович – завідувач лабораторії ГІС і ДЗЗ.

Звіти педагогічних працівників було схвалено. Визначено, що обсяг робіт відповідно до планів робіт і посадових інструкцій виконано повністю.

Затверджено план робіт на 2018-2019 н.р.

Оцінювання педагогічних працівників на кафедрі мінералогії, петрографії та корисних копалин

17 вересня 2018 року відбулося засідання кафедри мінералогії, петрографії та корисних копалин, на якому звітували про виконання плану роботи за 2017-2018 навчальний рік педагогічні працівники, а саме: завідувач навчальної лабораторії мінералогії та петрографії Стопченко Н. С. і завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії по дослідженню порід, мінералів і викопних організмів Чуєнко О. В.

Звіти педагогічних працівників було схвалено. Відзначено, що обсяг робіт відповідно до планів робіт і посадових інструкцій виконано повністю.

Оцінювання педагогічних працівників на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства

17 вересня 2018 р. відбулося засідання кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, на якому звітували про виконання плану роботи за 2017 рік завідувач навчальної лабораторії соціально-економічних і інформаційних технологій П.О. Кобилін та завідувач навчально-дослідницької лабораторії регіональних суспільно-географічних досліджень Є.Ю. Телебєнєва.

План виконано в повному обсязі. Роботу визнано задовільною.