RSS Feed Новини

12.10.2020

8 жовтня 2020 р. на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Регіон-2020: стратегія оптимального розвитку» у дистанційному форматі.

В роботі конференції взяли участь колеги з України, Польщі, Угорщини, Чехії, Естонії, Грузії, Румунії, Іспанії, Таїланду. Під час конференції було заслухано доповіді з особливостей розселення населення, розвитку сільського господарства, соціально-економічного розвитку, використання природно-ресурсного потенціалу, демографічних проблем, туризму. Іноземні учасники конференції розповіли про напрями діяльності та особливості навчального процесу на своїх кафедрах, факультетах,  Окрему сесію було присвячено пам’яті доктора економічних наук, професора, академіка НАПН України, декана географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олійника Ярослава Богдановича.

Завідувачем кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, проф. Нємець Л.М. було запропоновано учасникам конференції частіше організовувати подібні онлайн-зустрічі з метою обговорення напрямків наукового та освітнього співробітництва у галузі суспільної географії.