RSS Feed Новини

23.05.2017

Термінова інформація для студентів факультету, які мешкають у гуртожитку!

Студентам, які мають право на знижку на проживання у гуртожитках (перелік наведено у зразку заяви), відповідно до наказу №0610-1/088 від 17 березня 2017 року «Про строки та порядок оплати за проживання в гуртожитках» у термін до 25 травня 2017 року подати заяви до деканату (зразок додається).

Після зазначеного строку заяви прийматися не будуть!!!

a4bcbf8e8261f85b01309a83066e824f-0 a4bcbf8e8261f85b01309a83066e824f-1

1 2 3 4

17.05.2017

16-17 травня 2017 р. на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася Міжвузівська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Геологія нафти і газу»

dsc00790

Організаторами виступили кафедра мінералогії, петрографії та корисних копалин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

В конференції  взяли  участь 41 особа, у тому числі 5 аспірантів та 9 іноземних студентів. Зокрема, у числі учасників конференції були представники таких навчальних закладів та установ України: Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту геологічних наук НАН України, ГПУ «Шебелинкагазвидобування», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сервісної компанії ТО «Регіон».

За 2 дні роботи запланована програма заходів конференції 2017 була реалізована в повному обсязі. Було заслухано 20 доповідей, проведено екскурсію в Державний музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Висловлюємо вдячність адміністрації та службам Університету, студентам та співробітникам кафедри мінералогії, петрографії та корисних копалин факультету геології, географії, рекреації і туризму, які сприяли організації та проведенню конференції

11.05.2017

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ! Для підрахунку стипендіального рейтингу студенти мають надати оригінали та копії документів про свої досягнення за весняний семестр.
Для підрахунку стипендіального рейтингу студенти мають надати оригінали та копії документів про свої досягнення за весняний семестр (з 8 лютого по 4 травня 2017 року) до робочої групи факультету у срок з 11 по 15 травня (не пізніше!!!).
До робочої групи входять: голова профкому Рязанцева Дар'я, в.о. голови студради Мітіна Катерина, голова СНТ Паталашка Олександра.

03.05.2017

Подяка учасникам благодійної акції

Студентська рада факультету геології, географії, рекреації і туризму висловлює щиру подяку всім, хто брав участь у допомозі дітям із соціально- психологічного реабілітаційного центру «Гармонія»!

n_b3rmnof3u

Завдяки Вам, ми змогли привітати дітей зі світлим та великим святом Великодня і подарували вихованцям центру трошки тепла і гарного настрою.

Дуже сподіваємося, що подібні заходи стануть нашою доброю традицією.

02.05.2017

Пішов з життя Юрій Холін…

Перший проректор Харківського національного університету імені Каразіна, професор, заслужений діяч науки і техніки Юрій Холін помер 1 травня на 56-му році життя.

img-news-2017-05-01-holin

Факультет геології, географії, рекреації і туризму висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам і учням Юрія Холіна.

«Пішов від нас Юрій Валентинович Холін. Раптово і страшно. Залишив світлу пам'ять. Біль — нестерпна», — написав ректор університету Віль Бакіров в Facebook.

Прощання з вченим пройде 3 травня о 11.00 в Колонній залі північного корпусу університету (пл. Свободи, 6).

25.04.2017

Міжнародний науково-практичний семінар «Просторові трансформації у країнах Центральної та Східної Європи»

19 квітня 2017 р. на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Просторові трансформації у країнах Центральної та Східної Європи», у якому взяли участь науковці з України, Угорщини, Естонії та інших країн світу. В рамках семінару з доповідями виступили:

dsc_0013

dsc_0064

  • д.геогр.н., проф. Костянтин Мезенцев (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна) на тему «Трансформації міського простору в Україні: між деградацією та джентрифікацією»;
  • доктор філософії Давід Карачоні (Географічний інститут Угорської академії наук, Угорщина) на тему «Просторова трансформація після ядерних катастроф – порівняння Фукусіми і Чорнобиля»;
  • д.геогр.н., проф. Микола Барановський (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Україна) на тему «Пострадянська трансформація сільського простору в Україні: від поляризації до децентралізації»;
  • к.геогр.н., докторант Катерина Сегіда (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Україна) на тему «Концепція геодемографічної системи регіону: суспільно-географічне дослідження»;
  • д.геогр.н., проф., ст. наук. співробіт. Григорій Підгрушний (Інститут географії НАН України, Україна) на тему: «Візуальна інформація про міські громадські простори як показник соціальних настроїв»;
  • аспірант Анастасія Мазурова (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Україна) на тему: «Велике місто як соціогеосистема»;
  • к.геогр.н., доц. Анатолій Мельничук (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна) на тему: «Реформа територіальної організації влади в Україні: стан та перспективи формування спроможних об`єднаних територіальних громад».

dsc_0049

dsc_0082

В рамках семінару було проведено:

- презентацію колективної монографії «Інноваційно-інвестиційний потенціал як основа конкурентоспроможності регіону (на прикладі Харківської області)» (за загал. ред. Л.М. Нємець, К.Ю. Сегіди);

dsc_0107

dsc_0114

- круглий стіл, де молоді науковці, аспіранти, магістранти обговорили питання семінару «Суспільно-географічні дослідження в аспекті цивілізаційних викликів та сучасних регіональних проблем». Виступили 12 осіб з доповідями, які стосуються проблем регіонального розвитку, геодемографічних досліджень, рекреаційної географії і туризму.

dsc_0142

dsc_0127

Вчені відзначили важливість дослідження просторових процесів у країнах Центральної та Східної Європи, а також країнах з перехідною економікою.

dsc_0147

21.04.2017

Відбулась лекція викладача з Естонії

20 квітня 2017 року на кафедрі соціально-економічної географії і регіонознавства відбулась відкрита лекція на тему: «Глобальні тенденції у пригодницькому туризмі та які переваги Україна може отримати від них», яку провів доцент кафедри рекреаційного менеджменту факультету природничих наук і охорони здоров'я Талліннського університету (Естонія) Марта Реймана (Mart Reimann). Лекцію відвідали студенти, аспіранти та викладачі кафедри та факультету, в рамках якої Март Рейман розповів про географію, побут, звичаї народу Естонії, переваги роботи з туристичною групою в екстремальних умовах, вигоди підприємців, суспільства від розвитку нових напрямків туризму.

2

1