RSS Feed Новини

21.11.2020

Вітаємо переможців конкурсів, присвячених Міжнародному дню студента!

Міжнародний день студента вже пройшов, а отже ми готові підвести підсумки конкурсів, що були організовані та проведені за підтримки Профбюро ФГГРТ та Студрадою факультету.
Визначення результатів пройшло за підтримки сторінки Профбюро ФГГРТ в інстаграм, де кожен зміг віддати свій голос за пост в інтернеті
А тому, за результатами голосування в конкурсі #топ5геофак
1 місце - Аліна Самойлова (ГР-21)
2 місце - Юлія Пустовалова (ГК-51), Дар'я Ушкварок (ГР-41)
3 місце - Елмас Копенко (ГГ-51), Ірина Симоненко (ГЦ-12), Олександра Палій (ГР-41)
За результатами голосування у конкурсі
#geostudentFlash
1 місце - Аліна Самойлова (ГР-21)
2 місце - Карина Сімцова  (ГЦ-22)
3 місце - Олександра Стогній (ГЦ-22), Ганна Карайченцева (ГЦ-32)
Переможці, за отриманням призів звертайтесь до Профбюро факульету.

18.11.2020

Години прийому студентів деканом факультету

Понеділок: 10.00 – 13.30, 15.00 – 17.00
Середа: 10.00 – 17.00
Тел..: 707 -55 -74, 707 – 58 – 71
e-mail: geo@karazin.ua

17.11.2020

Привітання декана з Днем студента!

Шановні студенти!

000c5965-7d6d-48ad-9580-aadd59d3a08e

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем студента!

Бажаю міцного здоров’я, натхнення та успіхів у навчання, підкорення найвищих вершин, приборкання всіх стихій , яскравих вражень студентського життя!

Це найкращий час для пізнання нового, пошуку себе, міцної дружби та шаленого кохання. Ми, географи та геологи, здолаємо будь-які перепони на шляху до своєї мрії! Бажаю Вам талану та всього тільки найкращого!

З повагою, декан ФГГРТ, професор Віліна Анатоліївна Пересадько

14.11.2020

Брифінг з деканом

Шановні студенти факультету геології, географії, рекреації і туризму! Пропонуємо Вам поставити запитання адміністрації факультету, відповіді на них будуть озвучені під час брифінгу, якій відбудеться на кураторській годині (о 13.40) в середу 18.11.2020. За Вашим бажанням запитання можут бути анонімними

https://docs.google.com/forms/d/1Igx1ooFwtncxNMk64Jtp5YkIuGklOprJzNdBEz9dCgM/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR23V_Ufl8dIfhGca16E75J7tYGK5LAtG8DzdtWU-S7BSm9SizGqzINa7wM

14.11.2020

Конкурс до Дня Студента!

Хей, геофак

125413453_1498824653640470_4199292507911305711_n

Всі ми знаємо, що саме на нашому факультеті найбільш насичене і цікаве студентське життя. Ти теж так вважаєш? То чому б не поділитися своїми найкращими спогадами з періоду навчання і практик?

Пропонуємо тобі обрати власний топ-5 найбільш позитивних і атмосферних спогадів, пов‘язаних із навчанням на факультеті. Фото-або відео-матеріали тільки вітаються☺️

Умови конкурсу:

✅ До 23:59 17 листопада вистав пост у свій профіль із власним топ-5 найбільш позитивних і цікавих спогадів, бажано із фото чи відео, відмічай @stud_rada_fggrt і став хештег #топ5геофак

✅ Твій профіль на весь період конкурсу має бути відкритим

✅ Також у пості відмічай двох друзів, кому б ти хотів передати естафету

Переможці будуть виначені 18 листопада і отримають круті подарунки від @stud_rada_fggrt та @prodb_fggrt

Відсвяткуй день студента разом із нами ❤️і не забудь привітати своїх колег

14.11.2020

Факультетський флешмоб до Дня Студента!
Привіт, геофаківець
image-1-1
Засумував на карантині або завантажен навчанням? Готуйся до Міжнародного дня студента разом з нами❤️
Залишилось мало часу, тому ми анонсуємо факультетський флешмоб☺️️
Для цього необхідно 17.11 завантажити в інстаграм фото/відео/колаж з #geostudentFlash та передати естафету 3-м друзям з геофаку, відмітивши їх❤️ (викладачі також беруть участь)
Не забувай відмічати також наші сторінки @fggrt_karazin, @stud_rada_fggrt та @profb_fggrt
Найоригінальніші фото будуть визначені 18.11 та отримають цікаві призи від @trade_union_karazin та @karazin_strudrada
Приєднуйся та привітай своїх колег з професійним святом студента️

05.11.2020

Доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства взяла участь у форумі «Наука: діалог поколінь»!

13 жовтня 2020 року доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Катерина КРАВЧЕНКО у складі делегації Ради молодих вчених при Харківській обладміністрації взяла участь у форумі «Наука: діалог поколінь». До дискусії у трьох раундах, «Наука та суспільство», «Наука та держава», «Наука та економіка», як наживо, так і в онлайн-форматі приєдналися президент Національної академії наук України, голова Наглядової ради Каразінського університету, академік Анатолій Завгородній,
перший заступник міністра освіти та науки України Микола Кизим та професор, банкір зі Сполучених Штатів Америки Чарльз Уайтхед.

3

На форумі було порушено зокрема питання важливості академічних знань у сучасному світі, необхідності трансформації української науки, консолідації зусиль органів влади, наукової спільноти та бізнес-середовища, шляхів утримання молодих вчених в Україні тощо.

05.11.2020

Доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства взяла участь у регіональній зустрічі з Радою молодих вчених при МОН

Доцент кафедри Катерина КРАВЧЕНКО 23 вересня 2020 р. взяла участь у Регіональній зустрічі представників Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки з членами Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації де представила особливості діяльності Ради молодих вчених Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Під час заходу було обговорено можливості та виклики сьогодення у діяльності молодих вчених, можливості співпраці.

05.11.2020

Доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства взяла участь у відеоконференції з Шаньдунським науково-технологічним університетом

30 жовтня 2020 року представники Каразінського університету взяли участь у відеоконференції з Шаньдунським науково-технологічним університетом.

Каразінський університет представляли начальник управління міжнародних відносин, професор Олександр Хижняк, заступник декана факультету іноземних мов, доцент Світлана Віротченко та заступник декана факультету геології, географії, рекреації та туризму, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Катерина Кравченко, завідувач кафедри геології факультету геології, географії, рекреації та туризму, доцент Андрій Матвєєв, менеджери управління міжнародних відносин Юлія Коваль, Дар’я Ращупкіна та Богдан Логвиненко.

Шаньдунський науково-технологічний університет представляли заступник начальника відділу міжнародних відносин та співробітництва Юй Вейфан, старший співробітник відділу міжнародних відносин та співробітництва Кун Яньцзяо, заступник декана факультету іноземних мов Гао Яньлі, заступник декана факультету енергетики та гірничої справи Сунь Веньбінь, працівники відділу міжнародної освіти Лі Цинцзянь, факультету іноземних мов Чжан Южан та факультету енергетики та гірничої справи Цзян Лішуай.

У ході відеоконференції обговорено поглиблення співпраці між університетами в галузі академічної мобільності студентів та обміну викладачами й науковцями у галузях іноземних мов, геології, географії, рекреації та туризму.

Під час заходу відбулася презентація керівного складу факультетів та досвіду міжнародної співпраці Шаньдунського та Каразінського університетів. Сторони домовилися про поглиблення співпраці та реалізацію міжнародної академічної мобільності, зокрема обговорено алгоритми стажувань та обмінів, організацію літніх та зимових шкіл, координацію роботи між зазначеними факультетами обох закладів вищої освіти.

Довідково. Шандунський науково-технологічний університет є партнером Каразінського університету з 2018 року. Заклад вищої освіти входить до 150 найкращих університетів материкового Китаю та нараховує понад 45 000 студентів. Університет заснований у 1958 році, розташований у місті Циндао, провінції Шандунь.