RSS Feed Новини

05.10.2019

Студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Максим Пошелюк – переможець змагань з шашок у рамках 70-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Студент другого курсу кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Максим Пошелюк взяв участь в особистих змаганнях з шашок у рамках 70-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Пройшовши непростий шлях змагань, Максим виборов перемогу та представить команду Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна на змаганнях між вишами Харкова.

photo5240202363225090942-768x1024

Вітаємо Макса з перемогою, пишаємося здобутками та бажаємо подальших успіхів і нових звершень!

19.09.2019

17 вересня на кафедрі геології відбувся науковий семінар кандидата геолого-мінералогічних наук, доцента Горяйнова Сергія Володимировича на тему «Закономірності газоносності Східної України».

Кафедра геології з радістю повідомляє, що новий навчальний 2019-2020 рік успішно розпочато блискучим науковим заходом, який привернув увагу не лише студентів та працівників університету, проте і гостей з геологічних організацій.

Так, 17 вересня на кафедрі відбувся науковий семінар кандидата геолого-мінералогічних наук, доцента Горяйнова Сергія Володимировича на тему «Закономірності газоносності Східної України».

Семінар був присвячений результатам аналізу закономірностей просторового розподілу газоносності в межах східної частини Східно-Української газоносної провінції. Отримані висновки є результатом багаторічної кропіткої роботи дослідника: аналізу державних геологічних карт, результатів геологозйомочних, вуглерозвідочних та газопошукових бурових робіт, карт геофізичних полів тощо. В основу методики здійсненого аналізу покладено адаптований дослідником класичний мінерагенічний аналіз (розроблений для прогнозування родовищ твердих корисних копалин) для потреб нафтогазової галузі.

Загалом в межах наукового пошуку було виконано низку завдань та сформульовано вагомі висновки: проаналізовано територію площею близько 50 тис. км 2 ; на ній виявлено та простежено 135 горизонтів потенційно і реально газоносних пісковиків кам'яновугільного віку; завдяки газогеологічному районуванню виявлено 43 об'ємні блоки, які є перспективними щодо газонакопичення; спрогнозовано більш 1520 нових покладів вуглеводнів; оцінено прогнозні ресурси категорії D1 в рамках мінімальної моделі підрахунку тощо.

За результатами викладених дослідником тез відбулося жваве обговорення між усіма присутніми (колегами по університету, гостями з виробництва і навіть студентами).

Кафедра геології дякує Сергію Володимировичу за чудовий науковий захід та рада повідомити, що в нашому плані робіт ще багато цікавих подій, долучитися до яких ми запрошуємо усіх охочих.

13.09.2019

Cтуденти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства відвідали Меморіал «Дробицький Яр»

12 вересня 2019 року студенти першого, другого та третього курсів кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства разом із кураторами відвідали КП Меморіальний парк «Дробицький Яр», що відноситься до нерухомих пам'яток України, пам'яток історії та монументального мистецтва місцевого значення, відомий як місце масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами у 1941-1942 рр. Також до заходу залучились магістранти кафедри та студент Талліннського університету Сільвер Вінсент Сутт, який проходить навчання на кафедрі у рамках програми академічної мобільності Erasmus+.

Захід був проведений спільно за ініціативи кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, КП Харківська обласна станція юних туристів та КП Меморіальний парк «Дробицький Яр».

Дуже вдячні директору КП Меморіальний парк «Дробицький Яр Ірині Іванівні Ференцевій та завідувачу відділу краєзнавства КП Харківська обласна станція юних туристів Ірині Анатоліївні Скриль за сприяння організації заходу на Меморіалі жертвам голокосту, змістовну екскурсію одним із найтрагічніших та пам’ятних місць в історії міста Харкова, за проведення освітньо-виховної роботи та популяризацію ідей пам’яті, миру, толерантності та єдності.

13.09.2019

Медичний огляд студентів 1 курсу

Медичний огляд студентів 1 курсу 23.09.2019 р. з 9.00 год. у 5 кабінеті (мед.пункт, головний корпус, 2 поверх).

При собі мати:

-          паспорт;

-          Довідку про щеплення та флюорографію, якщо не надавали до приймальної комісії.

По бажанню проводять серопробу (це перевірка напруження імунітету на кір) за 65грн.

31.08.2019

Урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

У Каразінському університеті відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників у студенти.

dsc_0802

Зі святом привітав першокурсників Віль Бакіров: "У вас попереду п’ять, а то й більше, найщасливіших та найвідповідальніших років життя."

За традицією також відбулося запалення вогню знань, що символізує прагнення та жагу до глибинної скарбниці надбань світової науки.

Після урочистостей відбулися актові лекції для першокурсників Каразінського університету, які прочитали провідні науковці університету.

Вітаємо першокурсників із набуттями нового статусу та приєднанням до дружної каразінської корпорації, бажаємо натхнення, жаги до пізнання нового, терпіння і продуктивних років навчання!

30.08.2019

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (cпеціальність 106 Географія, 103 Науки про Землю, 014.07. Середня освіта (Географія)

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю) 1 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю) 2 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю) 3 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю) 4 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю, Геологія нафти і газу, Екогеохімія нафти і газу) 5 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю, Геологія) 5 курс

Розклад учбових занять у осінньому семестрі 2019/2020 року на факультеті геології, географії, рекреації і туризму (спеціальність 103 Науки про Землю, Гідрогеологія) 5 курс

30.08.2019

Шановні першокурсники!

logogeo

Шановні першокурсники! Посвята відбудеться завтра (31.08) об 11.00. Зустрічаємось біля штандарту факультету, наш факультет розміщено біля пам’ятника Нобелевським лауреатам (можна орієнтувались по розграфці, факультет ГГРТ). Актова лекція для студентів факультету відбудеться відразу після посвяти (орієнтовно о 12.00) у аудиторії «Велика хімічна» (ліве крило університету, сторона Приймальної комісії, 10 поверх).

Зустріч на факультеті з деканом Пересадько Віліною Анатоліївною (ауд.5-69), співробітниками факультету, студентським самоврядуванням та профспілкою відбудеться після актової лекції (орієнтовно о 13.00).

По закінченню зустрічі студенти запрошуються на кафедри для знайомства з кураторами.

Чекаємо на Вас!