Випускники факультету


Корнус Олеся

Захистила дисертацію на тему «Територіальна організація системи обслуговування населення Сумської області та шляхи вдосконалення».
К. геогр н., завідувачка кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Скриль Ірина

Захистила дисертацію на тему «Суспільно-географічні особливості туристично-рекреаційної діяльності в регіональній соціогеосистемі (на прикладі Харківської області)».
К. геогр н.,співробітник Харківської обласної станції юних туристів, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства

Шиян Дарья

Захистила дисертацію на тему «Територіальні особливості захворюваності населення м. Кривий Ріг як центру старопромислового регіону».
К. геогр н., старший викладач кафедри фізичної географії, краєзнавства і туризму Криворізького державного педагогічного університету

Отечко Сергій

Захистив дисертацію на тему «Територіальна організація транспортної системи Харківського регіону (на прикладі автомобільного транспорту)».
К. геогр н.,старший викладач кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Харківського національного університету міського господарства І.М. Бекетова

Добровольська Наталія

Захистила дисертацію на тему «Суспільно-географічні аспекти екологічно збалансованого землеробства (на прикладі Харківської області)».
К. геогр н., доцент кафедри туризму та соціальних наук Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства.

Панкратьєва Вікторія

Захистила дисертацію на тему «Територіальні особливості системи освіти Луганської області (суспільно-географічні аспекти)».
К. геогр н., вчитель Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 164

Погребський Тарас

Захистив дисертацію на тему «Територіальні особливості системи охорони здоров’я Волинської області».
К. геогр н., заступник декана з інноваційно-грантової міжнародної співпраці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Зінченко Ірина

Захистила дисертацію на тему «Геодемографічний розвиток Полтавської області»

К.геогр.н., старший викладач кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури

Серокурова Наталія

к. геогр н., заступник директора Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 64 з навчально-виховної роботи

Носирєв Олександр Олександрович

к. геогр н., доц. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Шуканов Павло

д. геогр н., доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Полтавського університету економіки і торгівлі

Боровик Костянтин

Персональний фінансовий консультант у державному банку України

Буханець Ірина

Спеціаліст з підбору персоналу на телеканалі «1+1»

Колісник Людмила

Спеціаліст з соціальної педагогіки в Німеччині

Горбунова Юлія

Співробітник інституту Конфуція

Варвинська Ірина


Співробітник організаційно-інформаційного центру туристичного бізнесу

Калашнік Катерина

Адміністратор в Kharkiv Palace Premier Hotel

Бітюк Юлія

Співробітник туристичної компанії в Туреччині

Реуцька Марина

Співробітник туристичної компанії в Домінікані

Зевякін Сергій

Головний спеціаліст у Великобурлуцькому районному суді

Ткаченко Олена

Старший консультант в секретарiатi Комiтету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної полiтики та ядерної безпеки Верховної Ради України

Черномаз Павло

Начальник сектору перспективного розвитку у державному підприємстві «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

Гордієнко Дарина

Спеціаліст Великописарівського районного управління освіти

Кафтанова Поліна

Спеціаліст відділу аналізу даних статистики торгівлі та енергетики Головного управління статистики в Харківській області

Кіндякова Олена

Спеціаліст відділу обробки даних демографічної статистики Головного управління статистики в Харківській області

Макогон Ірина

Спеціаліст відділу аналізу даних статистики сільського господарства Головного управління статистики в Харківській області

Шоломков Олексій

Заступник директора з господарської роботи, учитель географії у Харківськійзагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 70

Лунячек Вадим Едуардович

Рік випуску — 1982.

Місце роботи — доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності факультету комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті Української інженерно-педагогічної академії.

Досягнення: з 1982 по 1986 роки — вчитель географії в школі. З 1986 по 1987 р. — методист Комінтернівського районного відділу освіти м. Харкова. З 1987 по 1996 р. — директор середньої загальноосвітньої школи № 44 м. Харкова.

З 1996 по 2002 р. — заступник начальника управління освіти Харківської міської ради. З 2002 по 2006 р. — перший проректор Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти. З 2006 по 2007 р. — начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. З 2007 р. займав посаду декан вечірнього факультету Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Автор понад 160 друкованих робіт, переважно з питань управління освітою, методики підготовки фахівців у вищій школі, інформатизації навчально-виховного процесу.

В.Е.Лунячек − випускник програми «Transformation school leaders group of the International Renaissance Foundation», запровадженої Фондом Сороса в Україні. Випускник програми державного департаменту США «International Visitor Leadership Program». Проходив стажування у Тяньцзінській Адміністративній Академії (Китай). Був учасником проектів «Освітня політика та освіта «рівний − рівному» за підтримки Програми розвитку ООН, «Громадські платформи освітніх реформ» міжнародного фонду «Відродження» за напрямом «Система навчального книговидання в Україні: проблеми та перспективи. Аналіз освітньої політики у галузі шкільного підручникотворення», «Підтримка децентралізації в Україні» швейцарсько-український проект DESPRO для викладачів українських ВНЗ за програмою «Управління знаннями» тощо.

Сипавін Валентин Вікторович

Рік випуску — 2005.

Місце роботи — викладач Нацiонального унiверситету цивiльного захисту, викладач курсiв рятувальної та спецiальної пiдготовки.

Досягнення: Вiце-чемпioн свiту 2013, бронзовий призер Чемпiонату Європи 2012, бронзовий призер Кубка Свiту 2013 з льодолазiння, чемпiон та призер (4 рази) України з альпiнiзму. 5-й харківський і 19-й український альпініст, який піднявся на найвищу точку планети — Еверест.

Сходження: Ельбрус, Казбек, пік Леніна, Монблан, Маттерхорн, Кіліманджаро, Акконкагуа, Альпомайо, Мак-Кінлі, Еверест та інші.


Цитата:
«Хоча нині професійна діяльність напряму не пов’язана саме з фахом географа, однак Університет завжди згадується з теплотою, він дав незабутні роки навчання та гарну основу на все життя – комплексні географічні знання та розуміння життєвих цінностей. Особливо згадуються наші географічні практики, а також – вимогливість наших викладачів, водночас із завжди доброзичливим ставленням до студентів.»

Кривуля Сергій Вікторович

Випускник геолого-географічного факультету у 1994 році за спеціальністю «Геологічна зйомка, пошук та розвідка родовищ корисних копалин».

Місце роботи — Український науково-дослідний інститут природних газів (УкрНДІгаз) Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування».
Відомий вчений — кандидат геологічних наук; директор філії Український науково-дослідний інститут природних газів (УкрНДІгаз) Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування»; головний редактор збірника наукових праць “Питання розвитку газової промисловості України”; член-кореспондент УНГА; за виробничі та наукові досягнення неодноразово нагороджувався відомчими нагородами; автор багатьох друкованих наукових праць.
В період мого навчання і до теперішнього часу Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна був і є одним з провідних центрів наукової діяльності в багатьох галузях, зокрема і в геології. Славу і визнання йому принесли науково-педагогічні кадри, серед яких і мої вчителі: Заріцький П.В., Космачов В.Г., Зіновۥ єв М.С., Соловйов В.О.
Університет постійно співпрацює з УкрНДІгазом. Ця співпраця продовжується і в науковому напрямку. Ряд провідних фахівців Інституту, серед яких є значна кількість випускників геолого-географічного факультету, передають свій науковий і виробничий досвід студентам, викладаючи в Університеті профільні дисципліни, входять до спецрад з геологічних спеціальностей. Фахівцями Університету, спільно з науковцями УкрНДІгазу, опубліковано значну кількість наукових статей, монографій, посібників тощо.
Бажаю Харківському національному університету ім. В.Н. Каразіна процвітання, наукових здобутків та гідних випускників!

Аксьонов Вадим Вячеславович

Випускник геолого-географічного факультету у 1997 році, кафедра мінералогії, петрографії та корисних копалин.

Мiсце роботи — Український науково-дослідний інститут природних газів, завідувач відділом розробки та експлуатації газових і газоконденсатних родовищ.
Брав участь в обґрунтуванні оптимальної стратегії розробки більш ніж 70 газових родовищ східного регіону України, розробив рекомендації щодо подальшого розбурювання таких великих родовищ газу, як Кегичівське, Єфремівське і т.д., є співавтором «Програми по стабілізації та збільшення видобутку вуглеводнів на період 2012- 2020 рр. », « Концепції компанії «Укргазвидобування» по стабілізації видобутку газу на період 2012-2017 рр. » і т.д.
«Університетські роки були одними з найяскравіших в моєму житті: тут я зустрів відмінних друзів і, звичайно, відмінних викладачів. Я безмежно вдячний своїм вчителям за їх самовіддану працю, за любов до своєї справи, яку вони прищепили всім нам, за те, що вчили вірити в свої сили. Я також дуже вдячний університету за ту неповторну атмосферу, яка панує в його стінах і завдяки якій росла наша тяга до знань. Бажаю своєму улюбленому університетові побільше допитливих абітурієнтів, талановитих студентів і, звичайно, процвітання!»

Шморг Яніна Станіславівна

Випускниця геолого-географічного факультету у 1999 роцi.

За основним місцем роботи – м. Полтава, ДП «Укрнаукагеоцентр» на посаді геолога 1-ї категорії, стаж роботи геологом – 13років; на посаді доцента кафедри мінералогії, петрографії та корисних копалин з 2014 р.
«Харківський національний університет є «Альма матер» і мене і моїх батьків, які закінчили геолого-географічний факультет в 1979 р.
З повагою, любов’ю та вдячністю я згадую роки студентства і своїх викладачів, завдяки яким в мене є і освіта, і робота і надія на те, що мої діти теж будуть студентами цього університету.»

Сойма Роман Йосипович

Випускник геолого-географічного факультету у 1997 роцi, кафедра мінералогії та петрографії.

Місце роботи — УкрНДІгаз, зав. відділу вторинних технологій розробки нафто-газоконденсатних родовищ.

Сойма Р.Й. – автор проектів розробки багатьох нафтогазових родовищ України, провідний фахівець з впровадження вторинних ресурсозберігаючих технологій видобутку вуглеводнів.
«Моє навчання в університеті припало на непрості часи «дев’яностих» — часи, коли викладачі, як і ми, тодішні студенти, в матеріальному плані виявились найбільш незахищеними. Але, незважаючи на всі труднощі, вони змогли дати нам глибокі знання, розкрити наш потенціал і підготувати справжніх спеціалістів, за що я їм дуже вдячний. Мені пощастило слухати лекції і проводити практичні заняття у знаних викладачів-науковців, корифеїв вітчизняної геологічної школи, які були, є і будуть справжніми легендами геофаку. Незайвим підтвердженням високого рівня освіти, отриманої під час навчання, є той факт, що більшість моїх колишніх однокурсників на даний час займають провідні посади на підприємствах нафтогазової та суміжних галузей.»

Загороднов Андрій Володимирович

Випускник геолого-географiчсного факультету у 1991 роцi.

«Працюю в УкрНДІгаз (Український науково-дослідний інститут природних газів), відділ дослідження гірських порід та підрахунку запасів газу. Приймав участь у відкритті Ульянівського та Кобзівського родовищ. Висловлюю велику вдячність всьому викладацькому складу факультету.»