RSS Feed Без рубрики

12.11.2017

Конкурс фотографій «Туристсько-рекреаційний потенціал Чорного моря»

Запрошуємо всіх бажаючих студентів університету до участі у Конкурсі фотографій «Туристсько-рекреаційний потенціал Чорного моря», який проводить кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства.

Метою конкурсу є популяризація відомих та маловідомих туристсько- рекреаційних об’єктів Чорноморського регіону.
Для участі у конкурсі необхідно подати фотографію формату А-4 (не більше 3-х авторських фотографій від одного учасника) відповідно до тематики конкурсу.

Додатково подається наступна інформація:

- прізвище, ім’я та по батькові учасника конкурсу;

- обґрунтування місця об’єкту у туристсько-рекреаційному потенціалі Чорного моря (до 1 сторінки друкованого тексту, де зазначається назва об’єкту, його місце положення, важливість об’єкту у розвитку туристсько-рекреаційної сфери регіону та його основні характеристики, доступність, рівень розвитку інфраструктури, контингент туристів тощо);

- шифр академічної групи та факультет;

- контактний телефон учасника конкурсу.

Фотороботи подаються на кафедру соціально-економічної географії і регіонознавства (аудиторія 3-62 / Головний корпус університету, хімічна сторона) до 17 листопада 2017 року до 16 год.00 хв.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 24 листопада 2017 року на сайті кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства.

Переможці конкурсу фоторобіт будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Кращі роботи будуть розміщені на сайті кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства.